Hammadde türleri için MBF PUR 350 profil sarma makinesi
You are here: Home » Products » Profile Wrapping Machine » Wood Veneer Profile Wrapping Machine » Hammadde türleri için MBF PUR 350 profil sarma makinesi

Product Detail

Share to:

Hammadde türleri için MBF PUR 350 profil sarma makinesi

Makine gövdesi portal frezeleme ile tamamlanır ve düzlük toleransı 5 tel (0,05 mm) içinde kontrol edilir.
Availability:
Quantity:
  • PUR350
  • ZHT

Pur 350
Bu makinenin bir kafası ve üç gövdesi var


  1. Makine gövdesi portal frezeleme ile tamamlanır ve düzlük toleransı 5 tel (0,05 mm) içinde kontrol edilir.

  2. İletim yöntemi, ileri ve geri iletim yeteneklerine sahip bir sonsuz dişliyi sürmek için bir motor kullanır. Alt taşıma tekerleği, sıradan bir taşıma tekerleğini benimser ve her bir taşıma şaftı 2 takım taşıma tekerleği ile donatılmıştır; şanzıman tekerleğinin dış tabakası, ürünün çizilmemesi veya ezilmemesini sağlamak için silika jel ile sarılmıştır.

  3. tüm dikey çubuklar, kılavuz çubuklar ve evrensel mafsallar, güzel görünüm ve pas önleyici etki sağlayan 3-5 tel kalınlığında yüzeyde krom kaplıdır.

  4. ürünün kaplanmış yüzeyini bir fırça ile tozlayın ve süpürülen tozu toplamak için bir toz toplayıcı bağlayın; Toz giderme işleminin arkasında, ürünün yüzeyindeki bazı zor tozları üflemek için bir dizi hava üfleme cihazı vardır, Ürünün yüzey temizliğinin deri kaplama gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için.

  5. alt tabaka ve film ısıtma cihazı, (3-7) s içinde maksimum güce ulaşabilen ve alt tabakanın ve filmin yüzey sıcaklığını (10-15) artırabilen uzak kızılötesi altın kaplamalı bir ısıtma tüpü ile ısıtılır. ) ℃ ve ısıtma sıcaklığı ayarlanabilir. , Alt tabaka ısıtma cihazının uzunluğu 1m'den kısa değildir; film ısıtma cihazı 0,6 m'den kısa değildir;

  6. Profil laminasyon işlemine girmeden önce, profil laminasyonunun yüzey enerjisi gereksinimlerini karşılamak için işlenecek parçalara afinite ajanı uygulayın. Afinite ajanı, geçici saklama kutusundan keçe kutusuna akar ve sürülecek profilin yüzeyine girer; keçe bir taklit keçedir, Farklı ürünlere göre hızlı bir şekilde değiştirilebilir ve özelleştirilebilir; afinite maddesinin üst kutusu paslanmaz çelikten yapılmıştır ve taşıma boru hattı PTFE korozyona dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.

  7. kiremit tipi hava genleşme mili, PVC film rulosu veya kaplama yerleştirildikten sonra sıkmak için kullanılır ve manyetik toz frenler kullanılır (bazı akranlar pnömatik frenler veya kayış frenleri kullanır). Hava genleşme milinin sol ve sağ hareketi, bir DC elektrikli itme çubuğunu benimser ve iki düğme, filmin düzeltici etkisini elde etmek için sırasıyla hava genleşme milinin sol ve sağ çevirisini kontrol eder.

  8. bir makine kafası ve üç gövde, iş verimliliğini artırmak için gövdeyi iş parçalarının farklı şekillerine göre hızla değiştirebilir.Teknik parametre


anahat boyutu

6000mm*680mm*1800mm

Film genişliği

10mm-350mm

Maksimum yükseklik

110mm

Tutkal miktarı

1. PVC malzeme için m2 başına 35-45g ya da öylesine.

2. m2 başına ahşap kaplama için 60g ya da öylesine.

Sürüş Tekerleği Genişliği

15mm

Besleme Hızı

10-45m/dak. Frekans dönüşümü ile hız ayarı

Ana güç

1.5Kw

Toplam güç

6Kw

Makina ağırlığı

1.8T hakkındaWelcome to visit ZHT Youtube mainpage for videos of operaional process & finished products laminated  10


Previous: 
Next: 

CONTACT US

Add : Srecial vehicle base Industrial part Liao ning Province
Phone : +86-024-31876499
E-mail : info@zhtmac.com
Please feel free to contact us with any questions, concerns, comments, or recommendations !
LIAONING ZHANHONGTU MACHINERY EQUIPMENT

QUICK LINKS

PRODUCTS CATEGORY

CONTACT US

    Add : Srecial vehicle base Industrial part Liao ning Province
    Phone : +86-13166797961
    E-mail : info@zhtmac.com

Copyright  2018  Shenyang Zhanhongtu Machinery Equipment Co.,Ltd. 
Sitemap