Otomatik Sıcak Eriyik Rulo Sarma Makinesi
You are here: Home » Products » Profile Wrapping Machine » Wood Veneer Profile Wrapping Machine » Otomatik Sıcak Eriyik Rulo Sarma Makinesi

Product Detail

Share to:

Otomatik Sıcak Eriyik Rulo Sarma Makinesi

Kaplama makinesi, ahşap, alüminyum-plastik profiller, köpük malzemeler gibi çeşitli hatların yüzeyinde PVC, dekoratif boya kağıdı ve masif ahşap kaplama üretimi için uygundur. Geleneksel boyama işlemi yerine kapı kasaları, süpürgelikler, köşebentler, perde çubukları, denizlikler, alüminyum alaşımlı kapı ve pencereler, fotoğraf çerçeveleri vb. yüzey laminasyonlu üretiminde kullanılmaktadır.
Availability:
Quantity:
 • MBF-350 PUR
 • ZHT

Otomatik Sıcak Eriyik Rulo Sarma Makinesi
可以更换机身的pur

Teknik parametre


Anahat boyutu

6000mm*680mm*1800mm

film genişliği

10mm-350mm

Maksimum yükseklik

110mm

tutkal miktarı

1. m2 başına PVC malzeme için 35-45g kadar.


2. m2 başına ahşap kaplama için 60g kadar.

Tahrik Tekerleği Genişliği

15mm

Besleme Hızı

10-45m/dak. Frekans dönüştürme ile hız ayarı

Ana güç

1.5Kw

Toplam güç

6Kw

Makina ağırlığı

1.8T hakkındaYapılandırma ve işlevler


Bu makinenin bir kafası ve üç gövdesi var


 1. Makine gövdesi portal frezeleme ile tamamlanır ve düzlük toleransı 5 tel (0,05 mm) dahilinde kontrol edilir.

 2. İletim yöntemi, ileri ve geri aktarım özelliklerine sahip bir sonsuz dişliyi sürmek için bir motor kullanır. Alt taşıma tekerleği, sıradan bir taşıma tekerleğini benimser ve her bir taşıma şaftı, 2 set taşıma tekerleği ile donatılmıştır; transmisyon çarkının dış tabakası, ürünün çizilmemesi veya ezilmemesi için silika jel ile sarılmıştır.

 3. Tüm dikey çubuklar, kılavuz çubuklar ve üniversal mafsallar, güzel görünüm ve pas önleme etkisi sağlayan 3-5 tel kalınlığında yüzeyde krom kaplıdır.

 4. Ürünün kaplanmış yüzeyinin tozunu bir fırçayla alın ve süpürülen tozu toplamak için bir toz toplayıcı bağlayın; Toz gidermenin arkasında, ürünün yüzey temizliğinin deri kaplama gereksinimlerini karşılamasını sağlamak için ürünün yüzeyindeki bazı zor tozları üflemek için bir dizi hava üfleme cihazı vardır.

 5. Alt tabaka ve film ısıtma cihazı, (3-7) s içinde maksimum güce ulaşabilen ve alt tabakanın ve filmin yüzey sıcaklığını (10-15) ℃ artırabilen uzak kızılötesi altın kaplama bir ısıtma tüpü ile ısıtılır. ve ısıtma sıcaklığı ayarlanabilir. , Alt tabaka ısıtma cihazının uzunluğu 1 m'den kısa değildir; film ısıtma cihazı 0,6 m'den kısa değildir;

 6. Profil, laminasyon işlemine girmeden önce, profil laminasyonunun yüzey enerjisi gereksinimlerini karşılamak için işlenecek parçalara afinite maddesi uygulayın. Afinite maddesi, geçici saklama kutusundan keçe kutusuna akar ve sıvanacak profilin yüzeyine girer; keçe taklit bir keçedir, hızlı bir şekilde değiştirilebilir ve farklı ürünlere göre özelleştirilebilir; afinite maddesinin üst kutusu paslanmaz çelikten yapılmıştır ve taşıma boru hattı korozyona dayanıklı PTFE malzemelerden yapılmıştır.

 7. PVC film rulosu veya kaplama yerleştirildikten sonra kiremit tipi hava genleşme mili kullanılır ve manyetik toz frenler kullanılır (bazı emsaller pnömatik fren veya kayış fren kullanır). Hava genleşme milinin sol ve sağ hareketi, bir DC elektrikli itme çubuğunu benimser ve filmin düzeltici etkisini elde etmek için sırasıyla iki düğme, hava genleşme milinin sol ve sağ çevirisini kontrol eder.

 8. Bir makine kafası ve üç gövde, iş verimliliğini artırmak için gövdeyi iş parçalarının farklı şekillerine göre hızla değiştirebilir.

Sıcak eriyik tutkal makinesi sisteminin teknik parametreleri:


 1. Yapıştırma sistemi, müşterilerin ürünlerinin günlük sürekli çalışma ve kaplama ihtiyaçlarını karşılar ve sürekli kullanımda tutkal sızıntısı olmaz.

 2. Kapasite 5 galon sıcakta eriyen tutkaldır, tutkal varilinin iç çapı 280 mm'dir ve erime hızı 20 kg/saattir; sıcaklık kontrol aralığı (40~230)℃; eriticinin ısı koruma işlevi otomatik veya manuel olarak ayarlanabilir ve eriyik sisteminin bir alarm Ayarı, aşırı basınç koruma işlevi, yapıştırıcı alarm işlevi olmadan olması gerekir. Tutkal makinesinin ve kaplama ekipmanının bağlantısı, besleme hızının değişmesiyle tutkal makinesinin pompa hızını otomatik olarak ayarlayabilir; tutkal silindiri, harici toz kirliliğini önlemek için kapalı bir sistem kullanır.

 3. Sıcakta eriyen yapışkan boru, iyi bir ısı koruma performansına sahip olmalı, termal verimliliği artırmalı ve ısı kaybını azaltmalıdır; kurulum ve bakım için uygun olan hızlı elektrik fişi bağlantısını kullanın;

 4. Maksimum silecek genişliği 350mm'dir ve silecek genişliği her iki taraftaki vidalar ile hızlı bir şekilde ayarlanabilir, silecek miktarı ayarlanabilir ve kumaşın tüm enine tutkal uygulamasının eşit olması garanti edilir. Tutkal sileceği, sıcak eriyik tutkal filtreleme işlevine sahiptir ve filtre ekranı, filtre ekranını değiştirmek için hızlı bir şekilde demonte edilebilir.Aşınan parçalar: silikon tekerlek (garanti kapsamında değildir)

Garanti


 1. Talep edenin cihazı normal bir şekilde kullanabilmesi için garanti süresi sarf malzemeleri (basınç tokası, gazlı amortisör) hariç bir yıldır. Tedarikçi, garanti süresi boyunca ücretsiz garanti hizmeti sağlayacak, garanti dışı süre onarım, bakım için ücretsiz danışmanlık ve sorun giderme sağlayacaktır. Garanti süresi, ekipmanın sevk edildiği günden itibaren hesaplanır.

 2. Garanti şunları kapsamaz: insan kaynaklı ve doğal afetlerden kaynaklanan hasarlar. (yangın, sel, deprem gibi)

 3. Ekipman hata verirse, tedarikçi garanti süresi boyunca ücretsiz nitelikli parçalar ve bakım sağlayacaktır; garanti süresi dışında, tedarikçi talebi uzun süre tercihli fiyattan sağlayacaktır. Bakım için tedarikçi tarafından yapılan masraf, müzakere yoluyla her iki tarafça karşılanacaktır.

 4. Tedarikçi, talep sahibine ekipmanı kurması ve hata ayıklaması için teknik destek sağlayacak ve talep personelini pratik çalıştırma, işleme ve bakım konusunda eğitecektir.Teslim süresi: 45 gün
10


Previous: 
Next: 

CONTACT US

Add : Srecial vehicle base Industrial part Liao ning Province
Phone : +86-024-31876499
E-mail : info@zhtmac.com
Please feel free to contact us with any questions, concerns, comments, or recommendations !
LIAONING ZHANHONGTU MACHINERY EQUIPMENT

QUICK LINKS

PRODUCTS CATEGORY

CONTACT US

    Add : Srecial vehicle base Industrial part Liao ning Province
    Phone : +86-13166797961
    E-mail : info@zhtmac.com

Copyright  2018  Shenyang Zhanhongtu Machinery Equipment Co.,Ltd. 
Sitemap