TM3000P Membran Mobilyaları Için PIN Sistemli Membran Pres Yüksek Verimlilik
You are here: Home » Products » Automatic vacuum machine » Membrane Press with Automatic Pin Support System » TM3000P Membran Mobilyaları Için PIN Sistemli Membran Pres Yüksek Verimlilik

Product Detail

Share to:

TM3000P Membran Mobilyaları Için PIN Sistemli Membran Pres Yüksek Verimlilik

Boyutlar 13800mm(11800mm)×5200mm×2820mm.(Toplam dolu alan)
Yatak boyutu 3000mm*(2560mm)*1270mm
Maksimum işleme yüksekliği 80 mm
Nominal çalışma basıncı pozitif basınç≤0,6Mpa negatif basınç≥-0,095Mpa
Toplam güç 43Kw
Gerçek güç tüketimi 18Kw
Toplam ağırlık 24 T
Gerilim Üç fazlı 380 v
Availability:
Quantity:
 • TM3000P
 • ZHT

TM3000P Vakum Membran Presi, Otomatik Pim Destek Sistemi Spesifikasyonu04
Özellik:


1. Hızlı hız:


Sıradan iş parçasının çalışma süresi, ortak pozitif ve negatif basınçlı membran basınçlı ekipmanın verimliliğinin 2-4 katı olan ana makineye girdikten sonra 2 dakikadan azdır.


2. İyi etki:


Ortak film tarafından işlenen ürün açık oluk, açık taraf, köpürme, renk farkı yok ve yüksek ışıkta çalışma yüzeyi güçlü bir yapışmaya sahiptir ve etki uluslararası lider seviyeye ulaşır.


3. Düşük enerji tüketimi:


Makinenin toplam gücü, emsal ekipmanın yarısı olan 43KW'dir; Ana ısıtma başlangıç gücü 18KW'dir ve ortalama güç tüketimi 13KW/saat'tir.


4. Yüksek yapılandırma:


Makinenin ana parçası, yüksek konfigürasyon ve istikrarlı performans olan Almanya, Japonya ve Tayvan'dan orijinal parçaları benimser.


5. Yüksek çalışma verimliliği:


Tüm makine otomatik üst bloğu benimser. Diğer yerli üreticilerle karşılaştırıldığında, ped yapma teknolojik sürecinden tasarruf sağlar, proses hammaddelerinin maliyetinden tasarruf sağlar, ekipmanın pedinin tarama sırasından tasarruf sağlar, laminasyon işleminin zamanından tasarruf sağlar, çalışma verimliliğini büyük ölçüde artırır ve azaltır işgücü maliyeti.


6. Yüksek derecede otomasyon:


Makine, otomatik kumaş seçimi devirme rafı, otomatik film kesme cihazı, otomatik conta cihazı, pres makinesinin laminasyon cihazı, palet kaldırma cihazı ve bitmiş ürün rollover toplama cihazı, vb. ile donatılmıştır, yüksek derecede otomasyon, pürüzsüz ve yakın işlem ve tek elden film kaplama prosesi üretimi. Üst bloğun yüksekliği 12, 15 ve 18 mm seçilebilir, bu da yüksek ışıklı numune bloğunun yerinde olmadığı olgusunu çözer.

Teknik parametre


Boyutlar

13800mm(11800mm)×5200mm×2820mm.(Toplam dolu alan)

Yatak boyutu

3000mm*(2560mm)*1270mm

Maksimum işleme yüksekliği

80mm

Nominal çalışma basıncı

Pozitif basınç≤0.6Mpa negatif basınç≥-0.095Mpa

Toplam güç

43Kw

Gerçek güç tüketimi

18Kw

Toplam ağırlık

24 Ton

Gerilim

Üç fazlı 380 v


Donanım yapılandırması


Çerçeve

Tüm çelik levha parçasını kesin

Silindir sayısı

8

Silindir çapı

180mm

Silindir yapısı

Sağlam

Silindir stroku

200mm

Hidrolik sistem

Taiwan

Isıtma sistemi

Elektrikli ısıtma (nanoteknoloji)

Vakum pompası (ithalat)

SV100

Röle (ithalat)

SchneiderYükseltme iyileştirmeleri


 • Yürüme kılavuzu Tayvan'da yapılmıştır ve tezgah daha düzgün yürür.

 • Rafların tümü, korozyon direncini artırmak için kumlanmıştır.

 • Kaldırma dengesi sisteminin ayarlanması kolaydır ve yükseliş ve düşüş daha kararlıdır.

 • Hidrolik sistem yağ portu iyileştirme ve bakımı daha uygundur.

 • Alüminyum çerçeve tek gövde tarafından işlenir ve hiçbir kaynak dikişi mukavemeti artırmaz.Ekipman bakımı

Her 3-6 ayda bir, vakum pompası yağı bir kez değiştirir ve filtre her 15 iş gününde bir temizlenir;


Nasıl çalışır


Bu makine, insan-bilgisayar arayüzünü benimser, anlaşılması ve çalıştırılması kolay, otomatik çift istasyonlu makine

 • Ön ısıtma ekipmanı

 • Ürünü tezgahın üzerine koyun

 • PVC membranı çekin ve dolap kapağını kapatın

 • kesme membranı

 • makineye girin

 • Zar yukarı yüzer ve ısınır

 • Vakum artı negatif basınç

 • Negatif basıncın serbest bırakılması

 • Hidrolik boşaltma

 • Bırak çalışma tezgahı

 • çalışma tezgahı

 • Kesim membranı

 • iş sonuSilikon Plaka Ömrü


Silikon plaka Kore'den ithal olup 3-4 ay (yaklaşık 1000 saat) kullanılabilir ve tamir edilebilir. (Bu aksesuar garanti kapsamında değildir)


Diğer makineden farkları


1. Düşük enerji tüketimi: Basın, aynı anda ısı iletimli ısıtma ve kızılötesi radyasyon ısıtması olan nano ısıtma modunu benimser. Saatte ısıtma gücü yaklaşık 10KW olup, diğer üreticilere kıyasla elektrik maliyetinin yarısından tasarruf sağlar. Ve ısıtma eşit ve güvenilirdir.


2, iş verimliliği: kaplanmış iş parçalarının yüksek verimi, hızlı çalışma döngüsü, kısa döngü, film bitmiş ürün süreci yaklaşık 3 buçuk dakikadır.


3, işçilik maliyetlerini azaltın: makine operatörleri her zaman 3-4 kişiye ihtiyaç duyar, akran ekipmanının yarısıdır. Masada 2 kişi, istasyonda 1 kişi (1 kişi masadan ödünç alınabilir), trim pozisyonunda 1 kişi; 6 kişi aynı pozisyonda, 2 kişi masada, 1 kişi istasyonda, çekme Film pozisyonu 2 kişi, trim pozisyonu ise 1 kişidir.


4, büyük kapasite: standart çalışma 350-400 daire / gün, akranlar 320-360 daire / gün; standart dışı çalışma 230-270 daire/gün, emsalleri 200-240 daire/gün.


5. Üst bloğun kaldırılması daha hızlıdır: üst blok, yerçekimi eylemi ilkesi nedeniyle ilgili yüksekliğin kilitlenmesini gerçekleştirebilir ve işlem basit ve pratiktir. İş parçasını pres hazırlık süresine girmekten kurtaran tarama mekanizması yoktur, iş çevrimi daha kısadır ve iş verimi daha yüksektir.


6. Üst blok bağlantısı düşmez: üst blok ve alt plaka arasındaki bağlantı, alüminyum bir manşon ile kilitlenir, bu sadece alüminyum plakanın gücünü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda ters çevirirken üst bloğun çıkarılmasını da önler. ve emme, böylece alt plakanın hizmet ömrünü uzatır.


7. Kapak koruması ve güvenliği: Ekipman kapağı güzel bir görünüme sahiptir ve profesyonel endüstriyel tasarımcılar tarafından tasarlanmıştır. İlgili parçalar ayrıca çift koruma sağlamak için koruyucu ağlarla donatılmıştır.


8. Hava filmi basıncı: Ekipmanın iki modu vardır: hava filmi basıncı ve silika jel film basıncı. Kullanıcılar istedikleri zaman membran basınç yöntemini seçebilirler. Seçim esnek ve kullanışlıdır, silikon membranın hizmet ömrünü büyük ölçüde iyileştirir ve tesisin işletme maliyetinden tasarruf sağlar.


9. Hızlı emiş hızı: Emiş pompasının vakum pompalama hızı saatte 200 metreküptür, pompalama hızı hızlıdır ve pompalama süresi kısadır.


10. Yüksek kaliteli yağ silindiri: 8 silindir pres, silindir çapı 180'dir, Rexroth kalite silindir, yağ sızıntısı olasılığını büyük ölçüde azaltır, ekipmanın stabilitesini artırır, kriko basıncı nispeten fazladır ve kolay değildir pozitif basınç şarj ederken sızıntı. Birkaç yıllık kullanımdan sonra, taban plakası bir miktar deformasyona uğrayabilir ve silindirin kaldırma basıncı yükseltildikten sonra, pres kullanılmaya devam edebilir, bu da presin ömrünü uzatır.


11. Yüksek verim: Fotoelektrik tarama mekanizması gerekmediğinden iş parçasının veriminin büyük ölçüde azalması ihtimali yoktur.
10

Previous: 
Next: 

CONTACT US

Add : Srecial vehicle base Industrial part Liao ning Province
Phone : +86-024-31876499
E-mail : info@zhtmac.com
Please feel free to contact us with any questions, concerns, comments, or recommendations !
LIAONING ZHANHONGTU MACHINERY EQUIPMENT

QUICK LINKS

PRODUCTS CATEGORY

CONTACT US

    Add : Srecial vehicle base Industrial part Liao ning Province
    Phone : +86-13166797961
    E-mail : info@zhtmac.com

Copyright  2018  Shenyang Zhanhongtu Machinery Equipment Co.,Ltd. 
Sitemap