Negatif basınçlı blister makinesi ile pozitif ve negatif basınçlı blister makinesi arasındaki fark
You are here: Home » News » Positive and negative pressure membrane press machine » Negatif basınçlı blister makinesi ile pozitif ve negatif basınçlı blister makinesi arasındaki fark

Negatif basınçlı blister makinesi ile pozitif ve negatif basınçlı blister makinesi arasındaki fark

Views: 4     Author: Site Editor     Publish Time: 2020-07-13      Origin: Site

Negatif basınçlı blister makinesi ile pozitif ve negatif basınçlı blister makinesi arasındaki fark纯色背景设备图片
1. Farklı kavramlar

Pozitif ve negatif basınçlı blister makineleri, genel olarak, negatif basınca ek olarak, aynı zamanda pozitif bir basınca sahiptir. Makine çalışırken, düşük basınç çekilir, sadece negatif basınç vakumlanmaz, pozitif basınç eklenir, böylece pozitif ve negatif basınç olur.

Negatif basınç blister makinesi, sadece altında vakum, yukarıda basınç yoktur, bu yüzden negatif basınç makinesi denir.


2. İş parçalarının farklı etkileri vardır

Pozitif ve negatif basınçlı blister makinesi, iş parçasının rhomboid, içbükey ve dışbükey yüzey, oluk yüzeyi, köşe vb.

Negatif basınçlı blister makinesi, çünkü sadece negatif basıncın bir fonksiyonu olduğundan, üzerinde basınç artışı yoktur ve sadece hava akışı ile aşağı çekilebilir, bu nedenle işlenmeden sonra iş parçasının köşelerinin ve oluklarının üç boyutlu hissi güçlü değildir.


3. Sıyırma derecesi farklıdır

Pozitif ve negatif basınçlı blister makine çalışırken aktarılır, bu da iş parçasının soyulmasını kolaylaştırmaz.

Negatif basınç blister makinesi, sıcaklık iletimi yeterli değildir, bu nedenle bağıl yapışma nispeten zayıf olacaktır, tekrarlanan aşınma ve yıpranmadan sonra ürünün düşmesi kolaydır.
TM2580F图
Pozitif ve negatif basınçlı blister makinenin avantajları:

1) Pozitif ve negatif basınçlı emme kalıplama makinesi tarafından işlenen ürünler iyi kalıplama etkisine sahiptir, oluk çizgileri açık ve yerinde ve parlak filmin işlenmesi pişirme boyasının etkisini elde edebilir ve dört taraf asla gamdan arındırılmaz. Üç boyutlu duyu, parlaklık ve yapışma müşterinin işlem gereksinimlerini karşılayabilir.

2) Fark, önceki kaynak işlemiyle, pozitif ve negatif basınçlı emiş makinesinin raf ve duvar panelinin kaynak yapılmadan monte edilmesidir, 6 duvar paneli kullanır.Pazarda popüler olan 4 duvar paneli ve kaynak işlemleriyle karşılaştırıldığında, büyük ölçüde güçlendirilmiştir. Makinenin stabilitesi.

3) Pozitif ve negatif basınçlı blister makinenin gücü 28,5'tir ve pozitif ve negatif basıncın gücü genellikle 30 kilowatt'tan fazladır, bu da kullanıcılara çok fazla elektrik maliyeti tasarrufu sağlayabilir. Shanghai Yiyou Elektromekanik Ar-Ge, üretim ve termoform ekipman satış entegre profesyonel bir kuruluştur. Yönetim sisteminden ürün hizmetine kadar sektörde iyi bir üne sahiptir.Please feel free to contact us with any questions, concerns, comments, or recommendations !
LIAONING ZHANHONGTU MACHINERY EQUIPMENT

QUICK LINKS

PRODUCTS CATEGORY

CONTACT US

   Add : No.1 Qianjin Road, Yaopu            Town, Tieling County,Tieling                  City,Liaoning Province,China
    Whatsapp : +86-15840529588
    E-mail : info@zhtmac.com

Copyright  2018  Shenyang Zhanhongtu Machinery Equipment Co.,Ltd. 
Sitemap